OPERACJA 01

WALCZ Z RAKIEM PROSTATY!

Jest złośliwy i podstępny, bo przez długi czas może się rozwijać, nie dając żadnych objawów. Mowa o raku prostaty, który rocznie zabija około 5 tysięcy mężczyzn w naszym kraju. Wielu z nich przez lata  lekceważy problemy z oddawaniem moczu i nie przyznaje się do zaburzeń potencji. Tymczasem obok krwiomoczu są to bardzo charakterystyczne symptomy mogące wskazywać na raka prostaty.

W listopadzie – miesiącu świadomości zagrożeń nowotworami u mężczyzn – Fundacja Promocji Zdrowia Twój Lekarz zaprasza na kolejną odsłonę medycznego podcastu poświęconego schorzeniom urologicznym. To część prozdrowotnej akcji ZDROWIE MĘSKA RZECZ – BADAJ PROSTATĘ! Naszym przewodnikiem w drodze od pierwszych niepokojących objawów, przez diagnostykę i terapię po całkowite wyleczenie jest urolog, dr Waldemar Bonczar.

Celem kampanii jest jednak nie tylko podzielenie się wiedzą. Ma ona bowiem znacznie bardziej praktyczny wymiar. Wszystkich panów, którzy chcą sprawdzić stan swojego zdrowia, zapraszamy na bezpłatne badania urologiczne, prowadzone w przychodniach sieci NZOZ Twój Lekarz.

Comments are closed.