NASZ GŁÓWNY CEL

Co jest naszym głównym celem?

Naszym głównym celem jest propagowanie rzetelnej wiedzy medycznej w świecie Internetu i nowych mediów, którego plagą są fake-newsy i pseudonaukowe teorie. Dzięki współpracy z medycznymi ekspertami pomagamy pacjentom dotrzeć do wartościowych informacji, do wiedzy opartej na lekarskiej praktyce i wieloletnim doświadczeniu.
Kim jesteśmy?

Promujemy zachowania prozdrowotne

Promujemy zachowania prozdrowotne organizując zajęcia edukacyjne i warsztaty w zakresie ochrony zdrowia oraz profilaktyki medycznej. Nasze projekty skierowane są do wszystkich grup wiekowych, od najmłodszych przez ich rodziców, po seniorów, którzy wymagają szczególnego wsparcia i troski w zakresie opieki medycznej.
NASZE ZAŁOŻENIA

Dialog to podstawa

Każdy proces terapeutyczny oparty jest na dialogu między pacjentem, a lekarzem. W tej relacji konieczne jest wzajemne zrozumienie, empatia oraz wrażliwość i szczerość. Dotyczy to zarówno medyków jak i osób poddawanych leczeniu. Właściwa komunikacja to umiejętność, której wszyscy możemy się nauczyć. Pomocą w tym zakresie służymy studentom i absolwentom Uniwersytetów Medycznych, dla których organizujemy szkolenia wspierające ich rozwój zawodowy.
ani-kolleshi-7jjnJ-QA9fY-unsplash
NASZE DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie specjalistów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dziennikarskiemu specjalizujemy się w opracowywaniu koncepcji, przygotowaniu i realizacji kampanii medialnych o charakterze medycznym, profilaktycznym i prozdrowotnym. Współpracujemy z samorządami, instytucjami rządowymi i uczelniami. Do wspólnych działań promujących zdrowie włączamy partnerów biznesowych oraz media. Zapewniamy wartościowe treści i sprawiamy by docierały do szerokiego grona odbiorców.