TL - JAGODNO

TWÓJ LEKARZ ZAPRASZA NA JAGODNO!       

W samym sercu Jagodna – dynamicznie rozwijającego się wrocławskiego osiedla powstał ośrodek medyczny sieci NZOZ Twój Lekarz. Przychodnia przy ulicy Drabika 74 od środy 15 lutego świadczy usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ. W planach jest poszerzenie opieki o porady specjalistów.

 „Dostęp do dobrze zorganizowanej  ochrony zdrowia to jeden z wyznaczników rozwoju i ważne kryterium oceny poziomu życia. Mieszkańcy nowych osiedli potrzebują nie tylko sprawnej komunikacji, przedszkoli, szkół oraz sklepów i lokali gastronomicznych. Niezmiernie ważne są usługi medyczne” – mówi Mariola Madler – Litera, założycielka sieci Twój Lekarz. „Jako specjalistka medycyny rodzinnej wielokrotnie słyszę od pacjentów, że liczy się dla nich szybki kontakt z placówką, najlepiej położoną po sąsiedzku” – dodaje lekarka.

Ten trend potwierdzają badania. Polacy chcą się leczyć tam, gdzie mieszkają. Tak wynika między innymi z raportu pracowni badawczej Kantar. 70% respondentów sondażu przygotowanego dla Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych stwierdziło, że  wolą być leczeni blisko domu – w przychodniach lub poradniach specjalistycznych.

Comments are closed.