PP - FUNDACJA

PIERWSZA POMOC OD A DO Z

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zareagować w sytuacji zagrożenia? Czy wiesz, że wiedza i umiejętności udzielania pierwszej pomocy mogą uratować życie? W podcaście CO NA TO TWÓJ LEKARZ poświęcamy całą serię tematowi pierwszej pomocy, aby zapewnić słuchaczom niezbędną wiedzę i pewność siebie w sytuacjach kryzysowych.

Dr Andrzej Nabzdyk, specjalista medycyny ratunkowej i lekarz pogotowia, podkreśla, że kluczowa jest chęć niesienia pomocy i przełamanie strachu przed działaniem. Ekspert szczegółowo omawia, jak wezwać odpowiednie służby i jak skutecznie przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową. Dowiesz się również, jak zachować spokój, skutecznie komunikując się z dyspozytorami oraz innymi osobami na miejscu zdarzenia.

Słuchając serii o pierwszej pomocy, zyskasz nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności, które mogą być kluczowe w sytuacjach awaryjnych. Każda, nawet najmniejsza pomoc, może mieć ogromne znaczenie. Podcast CO NA TO TWÓJ LEKARZ dostarcza wiedzy i narzędzi, które mogą sprawić, że w krytycznym momencie będziesz wiedział, co zrobić. Szczególnie latem, gdy znacząco wzrasta liczba wypadków drogowych i groźnych zdarzeń związanych z nasileniem ruchu turystycznego.

Comments are closed.