SERCE

GDY SERCE TRACI RYTM

Zapraszamy do nowego cyklu podcastów poświęconych kardiologii. Tym razem naszym gościem jest prof. dr hab. nauk med. Tomasz Roleder. Seria poświęcona jest diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu serca. Ekspert wyjaśnia, jakie są przyczyny arytmii, a także jakie objawy powinny nas zaniepokoić i skłonić do wizyty u specjalisty. Posłuchaj pierwszego odcinka i dowiedz się dlaczego nawet drobne nieprawidłowości w pracy serca mogą mieć poważne konsekwencje dla zdrowia!


Druga odsłona cyklu poświęcona jest jednej z najczęściej diagnozowanych arytmii – migotaniu przedsionków. Profesor Roleder omawia, w jaki sposób to zaburzenie rytmu serca wpływa na ogólny stan zdrowia i jakie są najnowsze metody jego leczenia. Wskazuje także poważne powikłania, które mogą wynikać z nieleczonego migotania przedsionków. Dowiedz się więcej o nowoczesnych metodach diagnostyki i terapii, które mogą ratować życie!


Tematem ostatniego odcinka serii jest innowacyjny zabieg zamknięcia uszka lewego przedsionka. To zaawansowana technika pozwalająca w skuteczny sposób zapobiegać udarom, które są najgroźniejszym powikłaniem u pacjentów z migotaniem przedsionków. Profesor Tomasz Roleder wyjaśnia jak przebiega zabieg i na czym polega jego innowacyjny charakter.


Bądź na bieżąco z medycznymi innowacjami! Subskrybuj kanał @CO NA TO TWÓJ LEKARZ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *