20 LAT - FUNDACJA

20 LAT SIECI TWÓJ LEKARZ

Dwadzieścia lat temu w gminie Kobierzyce narodził się niezwykły projekt – Twój Lekarz. Wizja kompleksowej opieki medycznej dla całej rodziny zaczęła się urzeczywistniać dzięki zaangażowaniu lekarzy, którzy z pasją podjęli się wyzwania, by zadbać o zdrowie mieszkańców.

Przez dwie dekady Twój Lekarz zdobył zaufanie pacjentów, stając się nie tylko miejscem, gdzie można uzyskać pomoc medyczną, ale także wsparcie, porady i opiekę. W trudnych czasach pandemii COVID-19 zespół Twój Lekarz wyróżnił się dzięki promocji szczepień przeciw SARS-CoV2, osiągając wynik ponad 70% zaszczepionych mieszkańców gminy.

Dążąc do doskonałości, Twój Lekarz nieustannie się rozwija, otwierając nowe placówki i wprowadzając innowacyjne rozwiązania, takie jak zdalne konsultacje czy edukacyjny podcast. W trosce o najmłodszych pacjentów i ich rodziców, powołano specjalny program opieki wczesnodziecięcej, oferując wsparcie w kluczowych momentach życia rodziny.

Twój Lekarz jest akredytowaną jednostką prowadzącą specjalizacje w zakresie Medycyny Rodzinnej. Realizuje też program Opieki Koordynowanej w POZ. Sieć świadczy również  porady specjalistyczne, prowadząc między innymi Centrum Okulistyki i Laseroterapii. 12 placówek ze znakiem Twój Lekarz obejmuje opieką ponad 40 000 osób we Wrocławiu i gminie Kobierzyce.  

Historia Twojego Lekarza to opowieść o pasji, zaangażowaniu i dążeniu do doskonałości. Po 20 latach działalności sieć medyczna nie zwalnia tempa, kontynuując swoją misję – dbać o zdrowie i dobro pacjentów, dając im poczucie bezpieczeństwa i komfortu w każdym etapie życia.

Comments are closed.